תקנון שימוש והזמנת מוצרים דרך האתר:

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 • האתר www.under-baked.com הינו בלוג אפיה המשמש לשיתוף מתכונים ומידע בנושאים שונים בתחום הקונדיטוריה, וכמו כן משמש גם כאתר מכירות לסדנאות דיגיטליות וסדנאות מעשיות בתחום האפייה והקונדיטוריה (להלן "האתר");
 • האתר מופעל על ידי עדי קותיאל- יוצר תוכן, בלוגר, מתמחה בתחומי אפיה וקונדיטוריה, ומנחה סדנאות אפיה (להלן "המפעיל");
 • התוכן באתר, על כל סוגיו השונים, כולל סדנאות האפייה, מיוצרים באופן בלעדי על ידי עדי קותיאל. מוצרים המוצעים לרכישה דרך האתר, כוללים בין היתר, סדנאות אפיה מעשיות המתקיימות במפגשים פנים אל פנים, ו/או סדנאות אפיה דיגיטליות הניתנות לצפייה מרחוק באמצעות מחשב או מכשירים סלולריים חכמים (להלן "המוצר");
 • על כל אדם אשר גילו מעל 18 והוא כשיר ורשאי לבצע כל פעולה משפטית, תאגיד, או כל גורם אחר, המעוניין להשתתף בפועל בסדנאות אפיה, להשלים את תהליך רכישת המוצר באמצעות האתר (להלן "המזמין"), ומשהושלם תהליך הרכישה במלואו, תינתן לו הרשות להשתתף בפועל בסדנה (להלן "המשתתף");
 • הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה, אשר עשוי להתעדכן מעת לעת. אנא קראו את התקנון בעיון. במידה ואינכם מסכימים לתנאים הרשומים כאן או לחלקם, רכישת מוצרים דרך האתר אסורה בהחלט.

תנאים כלליים:

 1. הגלישה והשימוש באתר זה מותרים לכל הגילאים.
 2. רכישת המוצר באמצעות האתר מהווה הצהרה מצד המזמין כי הוא קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן.
 3. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת, עד לגמר המלאי.
 4. האתר מאפשר רכישה נוחה ובטוחה של סדנאות אפיה, באמצעי תשלום שונים כגון כרטיסי אשראי, ביט, Apple Pay ו-Google Pay. עסקה בכרטיסי אשראי תתבצע לאחר אישורה על ידי חברת האשראי.
 5. על המזמין להיות בן 18 שנים ומעלה, לצורך ביצוע רכישת מוצרים דרך האתר.
 6. יובהר, כי הגבלת הגיל המינימלי להשתתפות בסדנאות דיגיטליות הוא 12 שנים, והגיל המינימלי להשתתפות בסדנאות מעשיות הוא 16 שנים.
 7. כמו כן יובהר, כי סדנאות האפייה הזמינות לרכישה באמצעות האתר, בין אם דיגיטליות ובין אם מעשיות, יתקיימו בשפה העברית בלבד, ולא יסופקו בשפות נוספות.
 8. המפעיל שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצרים בכל עת, וכן לשלול זכות רכישה דרך האתר על פי שיקול דעתו.

אספקת המוצר:

 1. עבור סדנאות דיגיטליות, המוצר יסופק מידית, עם השלמת הרכישה, ואישור העסקה על ידי חברת האשראי. הגישה לסדנה מתבצעת דרך "האזור האישי", באמצעות שם המשתמש והסיסמה, עימם נרשם המזמין לאתר.
 2. יובהר כי שם המשתמש והסיסמה הינם אישיים וייחודיים עבור כל מזמין ו/או משתמש בנפרד, ואין למסור פרטים אלו לגורם אחר, ו/או לאפשר לגורם אחר לעשות שימוש כלשהו במוצרים שנרכשו.
 3. הגישה לסדנאות הדיגיטליות תהיה זמינה למשתמש בכל עת, ככל שהמערכת המארחת את התכנים ומספקת את השירות, מאפשרת זאת.
 4. עבור סדנאות מעשיות, המוצר יסופק בתאריך ובשעה הנקובה, כפי שמפורט בדף המוצר הרלוונטי. יובהר כי זמני קיום, ומיקום הסדנאות המעשיות כפופים לשינויים, ובאחריות המפעיל להודיע למזמין אודות שינויים אלו בהקדם האפשרי.
 5. המפעיל או מי מטעמו, לא יישאו בכל אחריות לנזק שעלול להיגרם למזמין ו/או למוצר, לרבות עיכוב באספקת המוצר, שביתות, תקלות מחשוב או לוגיסטיקה, תקלות במערכות תקשורת, תקלה במכשיר הטלפון של המזמין, תקלות בשירותי דואר אלקטרוני או שירותים אינטרנטיים אחרים, פעולות איבה ו/או כוח עליון, כשלים ו/או אירועים שייפגעו בהשלמת הליך ההזמנה ו/או האספקה.

 מדיניות ביטולים:

 1. המפעיל ומי מטעמו רשאים, על פי שיקול דעתם הבלעדי, מכל סיבה שהיא וללא חובת נימוק, לבטל כל עסקה ו/או הזמנה שבוצעה באתר על ידי מזמין ו/או משתתף. בביטול הזמנה בנסיבות אלו, יבוטל החיוב במלואו.
 2. ניתן לבטל עסקה רק על פי התנאים המפורטים להלן, באמצעות פניה בדואר אלקטרוני למפעיל, בכתובת: under.baked.mailbox@gmail.com או על ידי פניה טלפונית. לפניה יש לצרף מספר קבלה או חשבונית.
 3. עבור סדנאות אפיה דיגיטליות: ניתן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, ובלבד שלא נעשה בה שימוש. יובהר כי ביטול העסקה יתאפשר אך ורק במידה והמזמין או המשתתף לא הפעילו את הסדנה, ולא צרכו את התוכן המופיע בה.
 4. עבור סדנאות אפיה מעשיות: ניתן לבטל את העסקה עד 14 ימים מראש, לפני מועד קיום הסדנה, באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני ישירות למפעיל. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת טלפון או דואר אלקטרוני מהמפעיל, המאשר את הבקשה לביטול העסקה.
  במידה והעסקה בוטלה תוך פחות מ-14 ימים ממועד קיום הסדנה, תינתן האפשרות למצוא למשתתף מועד השתתפות חלופי, או, במידה והמשתתף מעוניין בביטול מלא, יינתן החזר כספי בסך 50% ממחיר הסדנה.
 5. בכל מקרה של ביטול הזמנה, ייגבו מהמזמין או המשתתף דמי ביטול עסקה, בסך 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם.

יצירת קשר:

בכל שאלה או בירורים נוספים בנוגע לרכישה ו/או השתתפות בסדנאות אפיה, ניתן ליצור קשר עם עדי קותיאל בטלפון  PhoneNumber , בימים א' עד ה', בין השעות 11:00 ל-17:00 בלבד, או באמצעות שליחת פניה דרך עמוד "צור קשר", או פניה ישירה לכתובת המייל under.baked.mailbox@gmail.com , או דרך העמודים הפעילים ברשתות החברתיות. העסק פועל מביתו של עדי קותיאל, בכתובת גוש עציון 8, פתח תקווה.

אבטחת מידע ופרטיות:

 1. המפעיל ישתמש במידע שייאסף מטופסי ההרשמה, לצורך אספקת המוצרים בלבד, ולצורך תחזוקה שוטפת של הפעילויות הכרוכות באספקה תקינה של המוצרים למזמינים ו/או למשתתפים.
 2. המידע האישי שנמסר על ידי המזמינים ו/או המשתתפים, לא ייחשף, ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווק, או למטרות אחרות, ללא רשות.
 3. המפעיל נוקט באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע.
 4. במקרים שאינם בשליטת המפעיל, ו/או נובעים מכוח עליון, לא יהיה המפעיל אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף, שייגרם למזמין ו/או למשתתף, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 5. בעניין זה, כל האמור למעלה הינו בנוסף לתנאי מדיניות הפרטיות הכללית של האתר.

 קניין רוחני:

כל זכויות הקניין הרוחני באתר, הינן רכושו הבלעדי של עדי קותיאל.

אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, ללמד, לתרגם, לאחסן במאגר מידע או להפיץ בכל אמצעי,  מידע כלשהו מן האתר, ללא אישור מפורש בכתב מעדי קותיאל.

 סמכות שיפוט והדין החל:

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או מחלוקת הנובעת ממנו, יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד, וסמכות השיפוט הבלעדית נתונה לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב בלבד.

Scroll to Top
דילוג לתוכן